Welcome, Guest! (Вход | Регистрация)

Валюта: грн. $

Нахлистовий набір (Vision) PIKE 3.0 Outfit 9' #9

Артикул: VPP4909
на складе
16 650 грн.
Количество:

Категории: Нахлистові набори

Теги: Vision, Fly Reel, Fly line, Fly rod

Поделиться:
  • Обзор
  • Характеристики
  • Написать отзыв

Обзор

Набір нахлистовий (Vision) PIKE outfit 9 '# 9. Відмінний варіант готового набору для нахлистовика, який вирішив спробувати себе в лові щуки, грамотно підібраний фінськими експертами. А хто як не вони знають толк в лові щуки нахлистом! Даний набір скомплектован з вудилища серії Pike, що випускається компанією VISION спеціально для комплектації цих наборів. Середньо-швидкий лад з глибокої прогрузкі бланка, для полегшення закидання об'ємних, щучих стримеров.
Традиційні кільця "змійки", рукоять виконана з тандему EVA і Прорезиненная пробка, робить це вудилище не тільки зручним для цієї специфічної лову, але і дуже довговічним. Хто знає, можливо ваші діти, або внуки, теж свого часу захочуть навчитися ловити щуку нахлистом;)На котушці намотаний бекінг і популярний інтермедійний шнур серії Grand Daddy. Так само в комплекті є щучий підлісок із спеціального металізованого матеріалу і зручний жорсткий тубус з відділенням під попередньо встановлену котушку. Завдяки такій комплектації, вам залишається тільки прив'язати стример і відправлятися на пошуки свого трофея.
Даний комплект випускається тільки в версії 9 '# 9. Так як саме ці параметри є золотим перетином в лові щуки.

Характеристики

Бренд Vision

Отзывы

С этим товаром покупают

  • +38(067) 461-3862
  • +38(098) 075-8085
  • * круглосуточно

Dear friends!

Unfortunately, your browser does not support modern technology used on our website.

Please refresh your browser by downloading it on the links below or contact your system administrator serving your computer.

Internet Explorer

Microsoft

Chrome

Google

Safari

Apple

Opera

Opera Software

Firefox

Mozilla

Up